DÜZCE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün Eylül 2019 - Eylül 2020 Çalışma Raporu Yayınlandı

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün Eylül 2019 - Eylül 2020 Çalışma Raporu Yayınlandı

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, kuruluş tarihi olan 14 Mart 2014'ten bu yana kurumsal stratejik hedef ve amaçları doğrultusunda, uyguladığı yöntem ve sunduğu hizmetlerle hizmet yararlanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini de göz önünde bulundurarak uluslararası alanda referans bir kurum olma vizyonuna yönelik önemli adımlar atmaktadır.

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen iş ve işlemler kritik önem düzeyine sahip süreçleri barındırmaktadır. Bu bağlamda, süreçlerimiz kurumsal amaç ve hedeflerimizle doğru orantılı olacak şekilde, sürekli iyileştirilmekte ve gerekli durumlarda yeniden tasarlanmaktadır. İyileştirme veya yeniden tasarlama faaliyetleri gerçekleştirilirken de teknolojik gelişmelerle beraber hizmet yararlanıcılarının özellikle de aday kitlemizin değişen ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurulmaktadır.

Genel Müdürlüğümüz tarafından 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yürütülen faaliyetlere ilişkin Çalışma Raporu 2019 yılı Eylül ayında yayımlanarak sunulmuştur. Çalışma Raporlarının ikincisi olarak hazırlanan bu raporla Genel Müdürlüğümüzün 2019 yılı Eylül ayından bu yana gerçekleştirdiği tüm faaliyetlere ilişkin detaylı bilgiler verilmesi amaçlanmıştır.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün Eylül 2019 - Eylül 2020 Çalışma Raporunu incelemek için tıklayınız veya indirmek için tıklayınız.

Şerefiye Mahallesi Cumhuriyet Sokak No 48 Merkez / Düzce - 0380 514 56 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.