DÜZCE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Destekleme ve Yetiştirme Kursları İzleme ve Değerlendirme Ortak Sınavları Başarıyla Tamamlanmıştır
![Destekleme ve Yetiştirme Kursları İzleme ve Değerlendirme Ortak Sınavları Başarıyla Tamamlanmıştır](/www/images/mansetresim.png)
Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından belirlenen 19 okulda 7, 8, 11 ve 12. sınıflar düzeyinde DYK kurslarına kayıtlı 1533 öğrenciye 2021-2022 Eğitim öğretim döneminde ülke genelindeki okullarımızda devam eden Destekleme Yetiştirme Kurslarının verimliliğini izlemek amacıyla yapılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları İzleme ve Değerlendirme Ortak Sınavları başarıyla tamamlanmıştır.